Wynik przetargu

Poniżej przedstawiamy informację dotyczącą wyniku przetargu na utworzenie placu zabaw dla uczniów Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie.

Wynik przetargu

Informacja z otwarcia ofert

Poniżej przedstawiamy informację z otwarcia ofert w prowadzonym postępowaniu na utworzenie placu zabaw dla uczniów Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie.

Przetarg na plac zabaw dla G49

W dniu 8.06.2017 ogłoszono przetarg na utworzenie placu zabaw dla uczniów Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie.

Zainteresowanych wzięciem udziału w przetargu prosimy o zapoznanie się z pełną dokumentacją dostępną pod adresem: