-
Po lekcjach

rok szkolny 2016/2017

 

Po lekcjach w naszej szkole można:

  • rozwijać swoje zdolności i zainteresowania na kołach przedmiotowych
  • trenować różne dyscypliny sportu
  • nadrabiać zaległości na zajęciach wyrównawczych
  • doskonalić swoje umiejętności komunikowania się

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Nazwa koła

Nauczyciel

Termin

historyczne

Grzegorz Leszczyński

środa 14.40 - 15.25

fizyczne

Monika Wulczyńska

czwartek 14.40 – 15.25

języka polskiego

Elżbieta Krasnodębska

środa 14.40 – 15.25

geograficzne

Michał Bąbel

środa 15.25-16.25

koło języka polskiego

Anna Magosa

piątek 14.40 - 15.25

języka polskiego

Beata Owczarek

środa, piątek 14.40 - 15.25

matematyczne

Lidia Maruszak

poniedziałek 14.40-15.25

zespół wokalny

Katarzyna Kłyko - Jędrzejczak

środa 14.30 – 16.00

koło języka polskiego

Ewa Borkowska

 

środa 14.40-15.25

przygotowanie do FCE Beata Liwińska

środa 14.40 -15.25

języka angielskiego

przygotowanie do konkursów

Beata Liwińska

czwartek 14.40 - 15.25

 

języka angielskiego

Karolina Chojnowska

środa 8.00 - 8.45

języka polskiego

Karolina Chojnowska

piątek 8.00-8.45

koło teatralne po hiszpańsku

Rosario Serrano Ortega

środa 15.25 - 16.10

matematyczne - przygotowanie do konkursu kuratoryjnego

Joanna Jakubik

wtorek 14.40 – 15.25

plastyczne

Katarzyna Kłyko-Jedrzęjczak

czwartek  15.30 – 16.10

historia/wos

Agnieszka Lisowska

piątek 14.40 - 15.25

matematyka

Anna Trepczyńska

wtorek 14.40 - 15.25

matematyka

Anna Dziewońska

środa 8.00 - 8.45

geografia

Elżbieta Prus

piątek 14.40 - 16.25

j.angielski

Ewa Krzeszowska -Ładniak

piątek 14.40-15.25

j. angielski

Małgorzata Sobczyk

piątek 8.00- 8.45

język niemiecki

Sylwia Jakieła

wtorek 14.40-15.25

j.angielski

Anna Skrzypkowska

wtorek 14.40 - 16.25

fizyka

Włodzimierz Baczewski

czwartek 7.05 - 7.70

Koło Młodego Technika

Edyta Zglińska

co drugi wtorek 14.40 - 16.25

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

Nauczyciel

Termin

Urszula Sawicka

sobota 8.00 – 9.30

Teresa Szejka - Marciniak wtorek 15.30 - 17.00
Robert Mucha czwartek  15.30- 17.00
Marcin Krzyżek
środa  15.30 - 17.00

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I KONSULTACJE

Zajęcia

Nauczyciel

Termin




koło pomocy koleżeńskiej Edyta Czapla

wtorek 14.40 - 15.25

piątek 14.40 - 15.25

konsultacje z j,niemieckiego
i angielskiego
Karolina Fiedor

czwartek 710

czwartek 1530

 

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Anna Magosa poniedziałek 14.40 - 15.25
zajęcia wyrównawcze z języka hiszpańskiego Ewelina Jagiełło-Badełek czwartek 14.40 - 15.25
zajęcia wyrównawcze z biologii dla klas drugich Magdalena Górska - Czekaj poniedziałek 15.35 - 16.25
"Jak się uczyć, żeby się nauczyć" Ewa Rostańska - Ciach

czwartek 14.40 - 15.25

piątek 8.00 - 8.45

 

 Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie ul.Smocza 19       01-051 Warszawa   tel/fax: 22 838 11 05      e-mail: g49@gazeta.pl