-
27.11.2017 Wizyta w Teatrze Wielkim

W dniu 27 listopada 2017 roku zerówka obejrzała baśń muzyczną „Bajko, gdzie jesteś?” wystawianą  w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Tytułowe poszukiwanie bajki jest głównym tematem spektaklu, w którym dziecięca wyobraźnia i pomysłowość pomaga dorosłym w odnalezieniu radości życia, magii i czarów codzienności. W baśni zwrócono uwagę na mądrość dziecka płynącą z serca i prostoty. W przerwie dzieci podziwiały  wygląd widowni (salę Moniuszki), która jest utrzymana w tonacji biało- perłowej z oszczędnymi złoceniami. Uwagę zwróciły wygodne amarantowe fotele, dekoracyjne kurtyny oraz złote obramowania otworu scenicznego.
Największe i nieocenione wrażenia dzieci wiążą się  z estetyką, niecodziennymi , epokowymi kostiumami, arią wróżki i królowej, odtwórcami postaci bajkowych, śpiewem i grą aktorską dziecięcego  chóru ARTOS im Wł. Skoraczewskiego.

 

teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg
teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg
teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg
 

 Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie ul.Smocza 19       01-051 Warszawa   tel/fax: 22 838 11 05      e-mail: g49@gazeta.pl