27.11.2017 Wizyta w Teatrze Wielkim

W dniu 27 listopada 2017 roku zerówka obejrzała baśń muzyczną „Bajko, gdzie jesteś?” wystawianą  w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Tytułowe poszukiwanie bajki jest głównym tematem spektaklu, w którym dziecięca wyobraźnia i pomysłowość pomaga dorosłym w odnalezieniu radości życia, magii i czarów codzienności. W baśni zwrócono uwagę na mądrość dziecka płynącą z serca i prostoty. W przerwie dzieci podziwiały  wygląd widowni (salę Moniuszki), która jest utrzymana w tonacji biało- perłowej z oszczędnymi złoceniami. Uwagę zwróciły wygodne amarantowe fotele, dekoracyjne kurtyny oraz złote obramowania otworu scenicznego.
Największe i nieocenione wrażenia dzieci wiążą się  z estetyką, niecodziennymi , epokowymi kostiumami, arią wróżki i królowej, odtwórcami postaci bajkowych, śpiewem i grą aktorską dziecięcego  chóru ARTOS im Wł. Skoraczewskiego.

teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg teatrwielki1.jpg