-
23.11.2017 Wizyta w Muzeum Polin

 

20 listopada dzieci z klasy zerowej naszej szkoły odwiedziły Muzeum Żydów Polskich. Uczniowie poznali zapomniane zawody takie jak: kupiec, handlarz, kołodziej, bednarz, mincarz. Na wystawie stałej obejrzały fresk w Grocie Księcia a następnie uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych. W efekcie wybiły w glinie własną monetę pochodzącą z odległych czasów.Zwieńczeniem wizyty była zabawa z wykorzystaniem gimnastycznych i muzycznych wyposażeń saloników. Mimo niesprzyjającej pogody humory dopisywały, a dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki.

polin1.jpg polin1.jpg polin1.jpg
polin1.jpg polin1.jpg polin1.jpg
polin1.jpg polin1.jpg polin1.jpg
 

 Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie ul.Smocza 19       01-051 Warszawa   tel/fax: 22 838 11 05      e-mail: g49@gazeta.pl