-
25-29.09.2017 Festiwal Nauki

W ramach „Festiwalu Nauki” we wrześniu  młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 389 brała udział w zajęciach z dziedziny m.in. fizyki, ekonomii, psychologii. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Instytut Chemii Fizycznej PAN, Wydział Fizyki UW, Szkołę Główną Handlową.
Po zajęciach, które zostały przeprowadzone w firmie NASK przesłane zostały do szkoły podziękowania od kierownika zespołu edukacji i szkoleń dla uczniów z klasy IIB. Uczniowie aktywnie uczestniczyli na zajęciach. Kilka osób z grupy otrzymało nagrody. Gratulujemy!

 

festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg
festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg
festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg festiwalnauki1.jpg
 

 Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie ul.Smocza 19       01-051 Warszawa   tel/fax: 22 838 11 05      e-mail: g49@gazeta.pl