Szkoła Podstawowa

W związku z reformą edukacji nasze Gimnazjum przekształci się w roku szkolnym 2017/ 2018 w Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi z wiodącym językiem hiszpańskim. Na Smoczej 19 z dniem 1 września 2018 roku powstanie CLXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Naszym atutem będzie możliwość kontynuowania nauki w systemie dwujęzycznym od klasy VII szkoły podstawowej do klasy IV liceum ogólnokształcącego. Daje to możliwość gruntownego przygotowania uczniów do sprawnego posługiwania się językiem hiszpańskim na poziomie C1/C2 oraz zdanie matury dwujęzycznej honorowanej przez Królestwo Hiszpanii.