Zespół nauczycieli polskich i zagranicznych w sekcji dwujęzycznej

Starzyński może poszczycić się dużym zespołem nauczycieli - specjalistów uczących w klasach dwujęzycznych. W jego skład wchodzi troje polskich nauczycieli oraz dwoje lektorów hiszpańskich. Od początku istnienia klas dwujęzycznych w naszej szkole Dyrekcja dba o to, by uczniowie mieli bezpośredni kontakt z językiem hiszpańskim. Dlatego też z roku na rok wzrasta liczba nauczycieli - rodowitych Hiszpanów.

W roku szkolnym 2017/2018 skład zespołu nauczycieli hiszpańskiego wygląda następująco :

1. Kamil Mankin -nauczyciel hiszpańskiego w klasach VII, II i III, koordynator pracy w klasach dwujęzycznych oraz warsztatów w Salamance, prowadzący zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z języka hiszpańskiego oraz konkursów z języka hiszpańskiego, nauczyciel geografii dwujęzycznej w języku hiszpańskim.

2. Aneta Miśkowska - nauczyciel informatyki w języku hiszpańskim.

3. Rosario Ortega Serrano - native speaker hiszpański, nauczyciel języka hiszpańskiego w klasach VII, I i III oraz  geografii w klasie III oraz opiekun koła teatralnego w języku hiszpańskim i gazetki szkolnej w języku hiszpańskim.

4. Francisco Negrin – native speaker hiszpański. Absolwent Wydziału Historii, Geografii i Komunikacji Uniwersytetu w Madrycie, nauczyciel języka hiszpańskiego w klasach VII, II, III oraz kultury obszaru hiszpańskojęzycznego.

5. Ewelina Jagiełło-Badełek - nauczyciel hiszpańskiego w klasach z podstawowym programem nauczania oraz klas VII dwujęzycznych, koordynatorka programu Erasmus+ oraz wymiany z Murcią