-
Osiągnięcia

Wyniki egzaminów gimnazjalnych


Nasza Szkoła co roku osiąga bardzo dobre wyniki z egzaminów gimnazjalnych zarówno z części humanistycznej, jak i matematyczno-przyrodniczej. Co roku plasujemy się na pierwszym miejscu wśród wolskich publicznych gimnazjów. Cieszymy sie z tego bardzo i mamy nadzieję, że nie zmieni się to przez najbliższe lata.

image090.jpg image090.jpg image090.jpg image090.jpg

 

 

Konkursy przedmiotowe


  • Kuratoryjny Konkurs Biologiczny -  awans do II etapu: Gabriela Gajo, Zuzanna Szymańska, Kosma Wiśniewski, Kaja Baszak, Maria Krakowian, Milena Zbińkowska, Monika Palmer
  • Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego -  awans do II etapu: Julia Keane IIe, Michalina Markowska IIe, Le Thao Vi, Marianna Hordejuk IIIf, Anna Kilen IIIf,  Sara Knothe IIIf, Helena Pranczk IIIf, Matylda Łukaszewicz IIIf, Zuzanna Skurzak IIIf, Martyna Żygólska IIf, Maximilian Ayre IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Tematyczny "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - awans do II etapu: Krzysztof Gołaszewski, Bartłomiej Banaszak, Tomasz Lamparski IIe, Julia Rembiszewska IIf, Oliwier Krajewski IIIe, Karol Pisula VIId, Jan Górecki VIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego -  awans do II etapu: Klaudia Antonik IIIf, Anna Bogusławska IIIf, Julia Cukier IIIf, Aleksandra Głuszkiewicz IIIf, Marianna Hordejuk IIIf, Anna Kilen IIIf, Ewa Konopka IIIf, Helena Pranczk IIIf, Natalia Romaniak IIIf, Sara Siwy IIIf, Bartłomiej Banaszak, Maria Morka, Aleksandr Matuszewska, Klaudia Zelkowska, Zofia Kalinowska IIIA, Zofia Szymańska IIIA, Katarzyna Szczycińska IIIe, Oliwier Krajewski IIIe, Julia Orłowska IIIe, Aleksandra Jakubowska, Mirella Glinka, Łukasz Toborek, Natalia Sokołowska, Barbara Kubicka, Karolina Kubicka, Krzysztof  Gołaszewski, Radosław Tamang IIIb, Adam Jedynak IId, Jagna Konowalska IIa, Martyna Laskowska IId, Zofia Mackiewicz IIa, Lena Wojciechowska IIA, Martyna Sitko IIIf
  • Kuratoryjny Konkurs Chemiczny -  awans do II etapu: Rafał Kozon IIIa, Radosław Tamang IIIb, Władysław Morawski, Masiak Kajetan, Krzysztof Kawa
  • Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego -  awans do II etapu: Agata Wężyk IIIf, Maria Michalska IIIf, Julia Cukier IIIf, Klaudia Antoniak IIIf, Anna Kilen IIIf, Natalia Dymek IIIf, Natalia Romaniak IIIf, Bartosz Zawadzki IIIf, Martyna Sitko IIIf, Jakub Strachowski IIIf, Maksymilian Henzel IIIf, Sara Siwy IIIf, Zuzanna Skurzak IIIf, Marianna Hordejuk IIIf, Matylda Łukaszewicz IIIf, Weronika Kłosowska IIIE, Julia Orłowska IIIe, Anabella Zivkoić IIIe, Mikołaj Kamiński IIIe, Olimpia Zdybel IIIe, Pola Wojna IIIe
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny -  awans do II etapu: Oliwier Krajewski IIIe, Maja Karasim IIIf, Zuzanna Skurzak IIIf
  • Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego -  awans do II etapu: Aleksander Sotelo IIIa, Monika Fijołek IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Fizyczny -  awans do II etapu: Bartłomiej Banaszak
  • Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o społeczeństwie -  awans do II etapu: Joanna Burkiewicz, Adam Jedynak IID

  • Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego - tytuł LAUREATA - Aleksandra Bańka 3d, Klaudia Klus 3d
  • Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego - tytuł FINALISTY - Zuzanna Jacobi 3d, Jakub Tarasiuk 3c, Dominika Dusznikiewicz 3e, Mateusz Mordzonek 3f, Adrianna Piątkowska 3f,
  • Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego - tytuł FINALISTY - Julia Siwonia 3d,
  • Kuratoryjny Konkurs z Historii - tytuł FINALISTY - Karolina Pawluk 3f, Mateusz Marciniak 3f,
  • Kuratoryjny Konkurs Tematyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - od konfederacji barskiej do powstania styczniowego" -tytuł LAUREATA -  Jacek Zieliński 1f, tytuł FINALISTY - Bartosz Kędzierski 1e
  • Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej HIERONYMUS - finalistka Agata Pawłowska 2g

 

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - wyróżnienie: Sandra Adamiec 1a, Ramaj Frankowski1b, Norbert Zaremba 1b, Remigiusz Janas 2c, Piotr Targos 3b, Mikołaj Rymajdo 3a
  • Warszawski konkurs Matematyka na Orientację - I miejsce w kategorii indywidualnej: Marcin Sikorski 1d, Rajmund Szymanek 2a
  • Wojewódzki Konkurs „Turniej Jednego Wiersza – Wiosna 2017” – wyróżnienie – Tekla Skalińska kl.1d
  • Dzielnicowy Konkurs „Talent Woli”  – nominacja Julia Siwonia 3d w kategorii otwartej oraz  Anabela Żivković 2e w kategorii sportowej
  • Wojewódzki Konkurs „Przegląd Swobodnych Inicjatyw”, kategoria literacka „Autoportret”–
  • Nagrody – Tekla Skalińska kl. 1d (wiersz), Małgorzata Toniszewska kl. 1d (wiersz), Julia Siwonia kl. 3d (wiersz), Zofia Szymczak kl. 3e (opowiadanie), Sara Knothe kl. 2f (opowiadanie)
  • Omnibus z języka polskiego :tytuł laureata, nagroda rzeczowa Anita Ryżko 1e;wyniki bardzo dobry: klasy pierwsze - Tomasz Lamparski 1e. Julia Keane 1e, Sandra Adamiec 1e, Norbert Zaremba 1b, Anna Ćwik 1g, Hanna Tomaszuk 1e, Zuzanna Lewandowska 1f, Andrzej Walesiak 1e, Jagna Konowalska 1a, Agata Piłka 1e, Marcin Michalczyk 1f, Julianna Łukaszewicz 1e, Michalina Markowska 1e, Waleria Branicka 1e, Julia Różańska 1e, Łukasz Arseniuk 1e, Ignacy Dudziuk 1a, Zuzanna Krzysztofik 1f, Nela Adamowicz 1a; klasy drugie - Natalia Sokołowska 2c, Helena Pranczk 2f, Hanna Presch 2g, Julia Cukier 2f, Martyna Sitko 2f, Marta Ramsza 2g, Radosław Tamang 2b, Mirella Glinka 2g, Marta Chołast 2g ; klasy trzecie - Zofia Szymczak 3e, Sandra Lemańska 3a, Aleksandra Olszewska 3f, Julia Kurpiewska 3f, Julia Wieczorek 3b, Marta Kudelska 3e, Maria Kałucka 3e, Wiktoria Duczmal 3a, Zuzanna Pikus 3e,
  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko_Planeta 2017 -drugie miejsce w Polsce -Julia Słomczewska 3c
  • Olimpus  z języka angielskiego sesja zimowa: tytuł laureata - Martyna Żygólska 1f, Zuzanna Kozłowska 1g, Gabriela Miljevic 1g, Dawid Gil 1g, Aleks Kalicki 1b, Ramaj Frankowski 1b, Pola Jakubowska 1f, Michał Toczko 1f, Ana Ćwik 1g, Krzysztof Kawa 2d, Natalia Sokołowska 2c, Thao Vi Le 2c, Matylda Łukaszewicz 2f, Marta Ramsza 2g, Krzysztof Gołaszewski 2b, Max Ayre 2a, Artur Kwieciński 2b, Patrycja Ulińska 2a, Marta Kudelska 3e, Zofia Borowa 3e, Grzegorz Leonardi 3d, Julita Walczak 3a, Sandra Lemańska 3a,
  • Olimpus z fizyki sesja zimowa: laureaci: Rajmund Szymanek 2a, Bartłomiej Banaszak 2d, Igor Szostak 2d,

  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego - tytuł finalisty: Marta Kudelska 3e
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Alfik Humanistyczny 2016: tytuł laureata w lokacie ogólnopolskiej: Anita Ryżko kl.  (Ie miejsce w kraju i I miejsce w województwie na poziomie klas pierwszych) oraz Aleksandra Bańka kl. IIId  (II miejsce w kraju i I w województwie na poziomie klas trzecich),  wynik bardzo dobry: Julia Keane kl. 1e, Zofia Nowicka kl. 1f, Hanna Tomaszuk kl. 1e, Julia Różańska kl. 1e, Julianna Łukaszewicz kl. 1e, Norbert Zaremba kl. 1b, Sandra Adamiec kl. 1e, Łukasz Arseniuk kl.  1e, Liza Kallas kl. 1e, Julia Chabior kl. 1e, Ignacy Dudziuk kl. Ia,  Hubert Brodowski kl. 1f, Tomasz Lamparski kl. 1e,  Maja Karasim kl. 2f, Natalia Sokołowska kl. 2c, Marta Ramsza kl. 2g, Anna Kilen kl. 2f, Hanna Presch kl. 2g, Aleksandra Skóra kl. 2a, Iga Plucińska kl. 2e, Adrianna Szewczyk kl. 2b, Katarzyna Rzotkiewicz kl 3a, Monika Grodek kl. 3f, Natasza Trojanowicz kl. 3e, Wiktoria Duczmal kl. 3a
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna -laureaci -Aleksandra Głuszkiewicz 2f, Jan Grabowiec 2d, Sandra Adamiec 1e, Sara Siwy 2f, Julia Keane 1e, Mateusz Mordzonek 3f, Jakub Magadzio 1f, Tomasz Lamparski 1e, Aleksandra Niewczas 2f, Jagna Konowalska 1a,
  • Olimpus sesja jesienna geografia - tytuł laureata: Bartłomiej Banaszak kl.2d

  • Olimpus sesja jesienna język angielski - tytuł laureata: Martyna Żygólska 1f, Dawid Gil 1 Matylda Baliszewska - Wilk 1f, Tymoteusz Malec 1a, Julia Rembiszewska 1f, Maciej Pawłowski 1c, Zuzanna Kozłowska 1, Max Ayre 2a, Mayra Kost 2f, Natalia Sokołowska 2c, Thao Vi Le 2c, Anna Kilen 2f, Zofia Borowa 3e, Estera Dudka 3c

  • Olimpus sesja jesienna matematyka - tytuł laureata: Norbert Zaremba 1b, Helena Bednarek 1f, Marcin Sikorski 1d, Rajmund Szymanek 2a, Mikołaj Rymajdo 3a, Konrad Jabłoński 3a

  • Wojewódzki Konkurs "Turniej Jednego Wiersza -Jesień 2016" -tytuł finalisty: Michał Olton 1a, Inga Błażejczyk 1d, Monika Palmer 1d, Małgorzata Toniszewska 1d, Milena Zbońkowska 1d, Jakub Tarasiuk 3c, Julia Siwonia 3d

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Multitest 2016" laureaci: -Sandra Lemańska 3a, Julia Wieczorek 3a; wyróżnienie -Wiktoria Duczmal 3a

  • Kuratoryjny Konkurs Chemiczny - tytuł LAUREATA: Adam Zuba IIIb, Agnieszka Makulska IIId
  • Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o społeczeństwie - tytuł LAUREATA: Bartłomiej Dąbrowski IIIb
  • Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego - tytuł LAUREATA: Wiktoria Saracyn IIIe, Dominika Kosińska IIIe, Katarzyna Rzotkiewicz IIa, Julia Siwonia IId, Natalia Zakrzewska IIIb
  • Kuratoryjny Konkurs Prymasa Tysiąclecia - tytuł FINALISTY : Milena Kramek IIIe, Wiktoria Saracyn IIIe, Antoni Turzański Ig
  • Kuratoryjny Konkurs "Jan Paweł II - wychowawca młodzieży" -  tytuł LAUREATA: Afra Wierska IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - tytuł LAUREATA: Oliwia Rucka IIIf, Mateusz Marciniak IIf, tytuł FINALISTY: Wiktoria Gałka IIIf
  • Dzielnicowy Konkurs "Talent Woli" -tytuł "Talent Woli" w kategorii literackiej Urszula Wojtaś 3f;nominacja do tytułu Franciszek Nowak 2cw kategorii sportowej , Wiktoria Saracyn 3e w kategorii artystycznej
  • Konkurs piosenki francuskiej i hiszpańskiej - I miejsce Karolina Olędzka 3d, III miejsce Monika Turek i Wiktoria Saracyn
  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Edukacja z Panem T.I.K -iem" Umiejętności przepustką do,," -II miejsce Mikołaj Rypeść
  • Wojewódzki Konkurs Filmowy Krzysztof Kieślowski "Opisywanie świata" -3 miejsce -Wiktoria Duczmal, Katarzyna Rzotkiewicz 2a,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Omnibus 2016 - tytuł laureata: Julia Wieczorek 2a, Bartłomiej Banaszak 1d; wynik bardzo dobry-Martyna Sitko 1f, Aleksandra Głuszkiewicz 1f, Sara Knothe 1f, Zuzanna Skurzak 1f, Natalia Romaniak 1f, Ewa Konopka 1f, Klaudia Antoniak 1f, Jakub Strachowski, Agata Wężyk 1f, Hubert Malczewski 1g, Aleksandra Libiszewska 1f, Martyna Florczuk 1d, Amelia Falk 1g, Natalia Sokołowska 1c, Mateusz Mordzonek 2f, Katarzyna Rzotkiewicz 2a, Sandra Lemańska 2a, Zofia Szymczak 2e, Piotr Paciorek 2f, Julia Pycz 2f, Zuzanna Jacobi 2d, Monika Grodek 2f, Liwia Paradowska 2a, Sylwia Maik 2a, Aneta Pawtel 2a, Wiktoria Duczmal 2a, Jakub Jakubik 2f, Julita Walczak 2a, Marta Kudelska 2e, Weronika Bugała 2c,Marta Rawińska 2e, Julia Żelazowska 2f, Maria Kałucka 2e, Jadwiga Nowicka 2d, Anna Staudt 2e, Aleksandra Borowiecka 2e,Anna Wolańska 2a, Jakub Tarasiuk 2c, Julia Postek 2c, Aneta Dudek 3e, Krzysztof Zdąbłasz 3b, Olga Tomaszewska 3e, Julia Dygdoń 3e, Łukasz Wężyk 3e, Wiktoria Andrukowicz 3e, Daria Grzesik 3f, Wojciech Kaźmierczak 3b, Grzegorz Wilk 3b
  • Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny w kategorii język hiszpański - tytuł FINALISTY - Justyna Kostrzewa IIIe
  • Wojewódzki Konkurs "Turniej Jednego Wiersza -Wiosna 2016" - tytuł finalisty: Urszula Wojtaś 3f, Aleksandra Górska 3f, Aleksandra Młodzińska 3b, Julia Sawczuk 3b, Julia Siwonia 2d, Gabriela Kamińska 2c,
  • Przegląd Swobodnych Inicjatyw "Sny i marzenia" - Złoty Młynek-Zuzanna Dominiak 3a, Zofia Szymańska 1a;Srebrny Młynek-Zofia Szymczak 2e, Radosław Relidzyński 3g, Zuzanna Jacobi 2d;Brązowy Młynek- Julia Iwańska 2d;wyróżnienia-Barbara Kubicka 1b, Zofia Komosa 3e,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Alfik Humanistyczny 2015 - tytuł Laureata: Natalia Romaniak If, wynik bardzo dobry - Aleksandra Głuszkiewicz If, Marta Ramsza, Helena Pranczk If, Anna Kilen If, Maja Karasim If, Jakub Strachowski If, Marianna Hordejuk If, Julia Cukier If, Zofia Szymańska If, Hubert Malczewski Ig, Zofia Szymczak 2e, Aleksandra Olszewska 2f, Anna Wolańska IIb, Katarzyna Rzotkiewicz IIa, Marta Rawińska IIe, Maria Kałucka IIe, Sandra Lemańska IIa, Adrianna Piątkowska IIe, Natasza Trojanowicz IIe, Monika Grodek IIf, Marta Pawłowska IId, Michał Żwawy IId, Weronika Woińska IIe, Bartosz Molęda IIb, Julia Siwonia IId, Wiktoria Andrukowicz IIe, Aleksander Kreft IIIe, Krzysztof Zdąbłasz IIIb, Gabriela Bełdzikowska IIIe, Daria Grzesik IIIf, Monika Pacuszka IIIf; wynik dobry- Matylda Firlit IIIe, Wojciech Kaźmierczak IIIb, Joanna Szeliga IIIf, Aneta Dudek IIIe, Zofia Komosa IIIe, Liwia Paradowska IIa, Zuzanna Pikus IIe, Jakub Jakubik IIf, Urszula Respekta IIa, Aleksandra Chwalisz IIc, Jakub Tarasiuk IIc, Aleksandra Borowiecka IIe, Ewa Konopka If, Klaudia Antoniak If, Julia Orłowska
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - Sara Siwy If -dyplom laureata, nagroda książkowa, Dominika Dusznikiewicz IIe - dyplom laureata, nagroda książkowa; tytuł laureata - Aleksandra Głuszkiewicz If, Nam Bui IIIb, Matylda Łukaszewicz If, Matylda Firlit IIIe, Pola Wojna Ie, Tomira Magnagi IIIb, Kacper Ambroziak Ia, Zuzanna Sierpińska IId, Justyna Kostrzewa IIIe, Aleksandra Mróz IIIc, Jan Grabowiec Id, Mateusz Mordzonek IIf, Oliwia Rucka IIIf, Zuzanna Szulc IIId, Karolina Kubicka Ib, Kinga Kalbarczyk IIIf, Maciej Nowak IIIb, Katarzyna Szczycińska Ie, Jakub Tarasiuk IIc, Agnieszka Staniewska IIIg, Leon Bednarek IIc, Sara Knothe If, Barbara Przedwojska IIIc, Zuzanna Jacobi IId, Barbara Kubicka Ib, Michalina Zwierzyńska IIf, Aleksandra Niewczas If, Maja Karasim If, Marianna Hordejuk If, Natalia Śmigacz IIf,
  • Wojewódzki Konkurs "Turniej Jednego Wiersza - Jesień 2015" - tytuł finalisty Urszula Wojtaś IIIf, Monika Pacuszka IIIf
  • Kuratoryjny Konkurs Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego - awans do III etapu: Mateusz Marciniak IIf, Oliwia Rucka IIIf, Wiktoria Gałka IIIf
  • Kuratoryjny Konkurs "Jan Paweł II - wychowawca młodzieży" - awans do II etapu: Afra Wierska IIIa, Tomira Magnagi IIIb, Radosław Makowski IIIb, Jakub Pietrzak IIIb, Julia Górska IIIc, Kinga Kalbarczk IIIf, Julia Słomczewska, Magdalena Dębska IId
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki Olimpus sesja jesienna - tytuł laureata - Patrycja Tchorzewska Ib, Patrycja Ulińska Ia, Mateusz Zyskowski Ib, Matylda Łukaszewicz If, Mateusz Zajączkowski Ib, Bartosz Zawadzki If, Maximilian Miniewicz Ia, Zofia Szymańska Ia, Remigiusz Janas Ic, Natalia Romaniak If, Adam Stacewicz If, Marianna Hordejuk If, Weronika Leszczyńska Ic, Rajmund Szymanek Ia, Ewa Konopka If, Martyna Florczuk Id, Witold Nowacki Ia, Kacper Ambroziak Ia, Michał Kacprzak Ic, Sara Siwy If, Karolina Kubicka Ib, Maciej Bartczak Ig, Anna Kilen If, Jan Kowalczewski Ic, Maximilian Ayre Ia, Jakub Łyś Ic, Natalia Sokołowska Ic, Jakub Najdek If, Natalia Dymek If, Zuzanna Szymańska Id, Radosław Tamang Ib, Aleksander Sotelo Torres Ia, Zuzanna Dygdoń Ig, Mateusz Legawski Ic, Anna Przytula Id, Adrianna Kopyszko Ia, Ksenia Golovneva Ic, Mikołaj Rymajdo IIa, Rafał Kawczyński IIa, Liwia Paradowska IIa, Dawid Jaskólski IIb, Adrianna Łazuga IIIa,
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z geografii Olimpus sesja jesienna - tytuł laureata -Radosława Tamang Ib, Jakub łyś Ic, Mateusz Zajączkowski Ib, Tymon Kwiatkowski Ib,
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z j. angielskiego Olimpus sesja jesienna - tytuł laureata - Mayra Kost If, Zuzanna Skurzak If, Maximilian Ayre Ia, Anna Kilen If, Zofia Borowa IIe, Sandra Lemańska IIa, Maria Michalak IIe, Marta Kudelska IIe, Rafał Kawczyński IIa,Julia Dygdoń IIIe, Natasza Janota IIIe, Aleksander Kreft IIIe, Wiktoria Skierska IIIf, Juliana Lenssinck IIIe, Maksymilian Błaszczyński IIIg, Gabriela Bełdzikowska IIIe,
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK - wynik bardzo dobry: Mikołaj Rymajdo IIa, Adrianna Piątkowska IIe; wynik dobry: Adam Zuba IIIb
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Multitest 2015" laureaci - Marta Ramsza Ig, Julia Siwonia IId, Aleksandra Bańka IId, Zofia Kmosa IIIe, Julia Dygdoń IIIe, Zuzanna Szulc IIId, Jagoda Kociołek IIIe, Marta Fijałkowska IIId; wyróżnienia - Pola Wojna Ie, Michał Żwawy IId, Jakub Tarasiuk IIc, Zuzanna Kaska IId, Tomira Magnagi IIIb, Grzegorz Wilk IIIb, Joanna Szeliga IIIf,

 

  • Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego: tytuł LAUREATA - Gabriela Więckowska IIIa, Adam Zuba IIb, tytuł FINALISTY - Helena Baranowska IIIa, Ada Dziedzicka IIIc, Magdalena Kopańska IIIf

  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny: tytuł LAUREATA - Olga Załęska IIIf

  • Kuratoryjny Konkurs Geograficzny: tytuł LAUREATA - Tomasz Żydowicz IIIa

  • Kuratoryjny konkurs Prymasa Tysiąclecia: tytuł LAUREATA -Martyna Kamińska IIId
  • Kuratoryjny konkurs "Jan Paweł II - Polak i Europejczyk" 2015 - tytuł LAUREATA - Maciej Nowak IIb
  • Kuratoryjny Konkurs "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" - tytuł LAUREATA - Bartłomiej Dąbrowski IIb, tytuł FINALISTY - Maciej Nowak IIb
  • Konkurs chemiczny "Atom i cząsteczka": tytuł FINALISTY - Piotr Widomski IIIa

  • Konkurs "Warszawa w Twojej legendzie" - II miejsce: Maria Kęciek Ic
  • Konkurs "Orientacja na matematykę"- część indywidualna: klasy pierwsze I miejsce Marta Pawłowska Id, Filip Jasiak Ie; klasy drugie I miejsce- Adam Zuba IIb; część drużynowa: I miejsce dwie drużyny - drużyna w składzie Filip Jasiak Ie, Adam Zuba IIb, Mateusz Drabarek IIIb oraz drużyna w składzie Marta Pawłowska Id, Piotr Plenzner IIa, Piotr Widomski IIIa

  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z fizyki Olimpus sesja wiosenna - tytuł laureata: Agnieszka Makulska, Piotr Wulczyński IIIb

  • Ogólnopolska Olimpiada z j.angielskiego Olimpus sesja wiosenna - Marta Kudelska 1e -dyplom laureata,Julia Siwonia 1d-dyplom laureata,Zofia Borowa -dyplom laureata;

  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki Olimpus sesja wiosenna - tytuł laureata -Piotr Syrokomski IIg, Adrianna Łazuga IIa, Piotr Widomski IIIa, Marcel Karaś IIId

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - wynik bardzo dobry: Mikołaj Rymajdo Ia;wynik dobry: Adrianna Piątkowska Ie, Filip Jasiak Ie, Nguyen Duc Quang Anh Ib, Leon Biardzki Ib, Michał Szeląg IIc, Bartosz Jezierski IIIa

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego OMNIBUS 2015: wynik bardzo dobry: Julia Siwonia Id, Mateusz Mordzonek If, Julia Sawczuk IIb , wynik dobry: Zofia Szymczak Ie, Sylwia Maik Ia, Michał Żwawy Id, Pawluk Karolina If, Krzysztof Zdąbłasz IIb, Adam Zuba IIb, Agnieszka Kulińska IIc
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka angielskiego Olimpus - klasy pierwsze Julia Siwonia, Julia Karczewska, Hanna Gosk, Sandra Lemańska, Marta Rudelska, Zofia Borowa - dyplom laureata; klasy drugie - Jan Horbowski, Katarzyna Augustyniak, Maksymilian Błaszczyński, Wiktoria Saracyn, Agnieszka Makulska, Julia Dygdoń, Wiktoria Skielska, Maciej Kurowski - dyplom laureata; klasy trzecie - Aleksandra Śliwka, Minh Dieh Nguyen, Martyna Kamińska - dyplom laureata;

  • Konkurs z j.angielskiego dla gimnazjalistów "Komorska 2015" - I miejsce Aleksandra Śliwka, II miejsce Julia Siwonia, IV miejsce Natasza Janota, VIII miejsce Jan Żołądź, IX miejsce Wiktoria Saracyn, wyróżnienie Adam Zuba,

  • Wojewódzki Konkurs "Światło, blask, lśnienie" 18 Przegląd Swobodnych Inicjatyw - kategoria literacka: I nagroda – Tomira Magnagi IIb wiersz, Adrianna Bizowska IIf wiersz, Filip Dąbrowski IIg opowiadanie

    II nagroda – Dominika Zalewska 2f wiersz, Jadwiga Nowicka Id opowiadanie, Adrianna Piątkowska Ie opowiadanie; Elżbieta Salgarolo If opowiadanie,

    III nagroda – Julia Siwonia Id wiersz, Urszula Wojtaś IIf wiersz, Julia Iwańska Id opowiadanie, Marianna Biały IIIc opowiadanie, Robert Malko If opowiadanie,

    Wyróżnienia – Wojciech Kaźmierczak IIb, Oliwia Rucka IIf, Daria Grzesik IIf, Gabriela Chyćko Ie, Agnieszka Świętochowska If, Zofia Szymczak If, Kamila Woźniak IIIc, Marta Fijałkowska IId

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego ALFIK HUMANISTYCZNY 2014: TYTUŁ LAUREATA i I miejsce w województwie mazowieckim, 13 miejsce w kraju - Klaudia Pawłowska IIIf, wynik bardzo dobry: Sandra Lemańska Ia, Anna Wolańska Ib, Bartosz Molęda Ib, Filip Dąbrowski IIg, Marta Fijałkowska IId, Aleksander Kreft IIe, Justyna Kostrzewa IIe, Adam Zuba IIb, Wiktoria Saracyn IIe, Łukasz Wężyk IIe, Olga Załęska IIIf, Gabriela Więckowska IIIa wynik dobry: Jadwiga Nowicka Id, Liwia Paradowska Ia, Alicja Jaśkowska If, Jakub Tarasiuk Ic, Julia Dygdoń IIe, Wojciech Kaźmierczak IIb, Julia Sawczuk IIb, Natalia Zakrzewska IIb, Daria Grzesik IIf, Agnieszka Staniewska IIg, Gabriela Bełdzikowska IIe, Krzysztof Zdąbłasz IIb, Karolina Piętka IIf, Kamil Szymczak IIg, Karolina Tygielska IIIc, Katarzyna Bogdańska IIIb


  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna: laureaci - Mateusz Mordzonek If (4 miejsce), Tomira Magnagi IIb (5 miejsce), Katarzyna Augustyniak IIc (8 miejsce), Michał Żwawy Id (8 miejsce), Aleksandra Górska IIf (10 miejsce)

Gratulujemy uczniom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów: p. Michałowi Bąblowi, p. Iwonie Markowskiej, p. Elżbiecie Krasnodębskiej, p. Beacie Owczarek, p. Ewie Borkowskiej, p. Karolinie Chojnowskiej, p. Zofii Kani, p. Agnieszce Lisowskiej.

  • Mazowiecki Konkurs "Moja Wiedza o II wojnie światowej" - Powstanie Warszawskie - wyróżnienie - Michał Pawelec IIIc, Bartłomiej Dąbrowski IIb

  • Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - tytuł FINALISTY: Wojciech Szatanowski IIIc
  • V Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Stefanie Starzyńskim - I miejsce: Filip Duch IIIe

  • Ogólnopolski Konkurs "Rusz mózgiem" w ramach Tygodnia Mózgu 2013
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - wyróżnienia: Krzysztof Zdąbłasz Ib, Adrianna Łazuga Ia, Mateusz Kwiatkowski IIIa, Szymon Pietrzak IIIa

  • zorganizowanym przez Instytut Biologii Doświadczalnej PAN - I miejsce: Antonina Maliszewska IIIb
  • Warszawski konkurs "Matematyka na Orientację" - III miejsce: drużyna w składzie Adam Zuba Ib, Emil Marciniak IIb, Krzysztof Woźniak IIIb

  • Dzielnicowy Konkurs Literacki "List do dorosłych" - III miejsce: Patryk Rzepecki IIb, wyróżnienie: Klaudia Gulczak IIf
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego OMNIBUS 2014 - wynik bardzo dobry: Adam Zuba Ib, Tomira Magnagi Ib, Krzysztof Zdąbłasz, Ib, Julia Warakomska Ia, Katarzyna Bogdańska IIb, Kamila Woźniak IIc, Jan Wilczak IIb, Patryk Rzepecki IIb, Michał Kłunejko IIb, Piotr Michalak IIIb, Krzysztof Woźniak IIIb, Julia Kwiatkowska IIIe, Konrad Meysztowicz-Wiśniewski IIIb, Magdalena Górka IIIb, Marcin Orecki IIIb, Alicja Kaska IIIc, Anna Walkowiak IIIc, Filip Ptaszek IIIa, wynik dobry: Katarzyna Audustyniak Ic, Martyna Maszało Ie, Wojciech Każmierczak Ib, Natalia Krzeszewska IIc, Karolina Cholewa IIc, Marianna Biały IIc, Zuzanna Kuć IIc, Monika Michalska IIIf, Piotr Radzymiński IIIc, Wojciech Szatanowski IIIc, Paulina Labes IIIf, Franciszek Rydel IIIa, Michał Rylski IIIa, Rafał Porębski IIIc, Przemysław Molęda IIIb

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Multitest 2013" -Dominika Nowel IId - laureatka, Helena Baranowska IIa - laureatka, Julia Kwiatkowska IIIe - wyróżnienie, Patryk Rzepecki IIb - wyróżnienie
  • Warszawski konkurs recytatorski poezji Juliusza Słowackiego - II miejsce Bartłomiej Paciorek IIIb
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - laureaci: Agnieszka Staniewska Ig (4 miejsce), Wiktoria Kędzierska IIc (5 miejsce), Tomira Magnagi Ib (5 miejsce), Nam Bui Ib (5 miejsce), Dominika Kosińska Ie (6 miejsce), Natalia Zakrzewska (9 miejsce), Katarzyna Augustyniak Ic (9 miejsce)
  • Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - I miejsce Bartłomiej Paciorek 3b, II miejsce Aleksandra Piotrowska 1a
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Alfik Humanistyczny 2013 - wynik bardzo dobry - Adam Zuba 1b, Przemysław Molęda 3b, Wojciech Szatanowski 3c, Rafał Porębski 3c; wynik dobry - Grażyna Rozmysłowicz 3b, Piotr Michalak 3b, Anna Walkowiak 3c, Alicja Kaska 3c, Krzysztof Zdąbłosz 1b, Tomira Magnagi 1b,
  • Wojewódzki Konkurs "Barwy Świata" 17 Przegląd Swobodnych Inicjatyw - kategoria literacka -I nagroda Złoty Młynek Tomira Magnagi 1b wiersz, Kaja Śniegucka 2e opowiadanie; II nagroda Srebrny Młynek Ada Dziedzicka 2c opowiadanie, Agnieszka Deryło 2c opowiadanie, Olga Puchalska 2e - opowiadanie; III nagroda Brązowy Młynek Julia Warakomska 1a opowiadanie;wyróżnienia - Wojciech Kaźmierczak 1b, Helena Morawska 1e, Szymon Jaworek 2c, Alicja Koprzywa 1c, Sara Słowińska 3f, dodatkowe wyróżnienie dla Tomiry Magnagi - wydrukowanie wiersza w marcowym wydaniu dwumiesięcznika "Poezja Dzisiaj".
  • Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus" sesja jesienna JĘZYK ANGIELSKI-dyplom laureata -Natasza Janota 1e (9 m-ce), Wiktoria Skierska 1f (11 m-ce), Jakub Zińko 1c (11 m-ce), Natalia Ziółkowska 1a (12 m-ce), Julia Dygdoń 1e (14 m-ce), Martyna Maszało 1a (15 m-ce), Katarzyna Augustyniak 1c (15 m-ce), Agnieszka Kulińska 1c (15 m-ce), Tomasz Butrym 2c (14 m-ce), Szymon Jaworek 2c (14 m-ce), Aleksandra Śliwka 2f (15 m-ce), Patryk Biskupski 3e (11 m-ce).
  • Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus" sesja jesienna MATEMATYKA - dyplom laureata - Adam Zuba 1b (3 m-ce), Natalia Ziółkowska 1a (10 m-ce), Martyna Maszało 1a (13 m-ce), Łukasz Wężyk 1e (14 m-ce), Katarzyna Augustyniak 1c (15 m-ce), Antonina Maliszewska 3b (11 m-ce), Dariusz Doktorski 3c (12 m-ce), Krzysztof Woźniak 3b (13 m-ce).
  • Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus" sesja zimowa JĘZYK ANGIELSKI - dyplom laureata Natasza Janota 1e (9 m-ce),Wiktoria Andrukowicz 1e (m-ce 10), Lucyna Szczykutowicz 2d (m-ce 7),Patrick Biskupski 3c (m-ce 3), Bartosz Roguski 3c (m-ce 9).
  • Interdyscyplinarny Międzyszkolny Konkurs "Cztery żywioły - ogień" - I miejsce Katarzyna Burstein, Anna Nazarewska 3d, III miejsce Kinga Łada, Martyna Kamińska 2d,

  • Kuratoryjny Konkurs Biologiczny - tytuł LAUREATA - Paulina Hoffman IIIg
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł LAUREATA - Mateusz Bednarz IIIe
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł LAUREATA - Mateusz Różycki IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł LAUREATA - Aleksander Tota IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł LAUREATA - Karolina Małecka IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł FINALISTY - Witold Chyło IIIe
  • Kuratoryjny Konkurs Historyczny - tytuł FINALISTY - Małgorzata Żołek IIIf
  • Kuratoryjny Konkurs Geograficzny - tytuł FINALISTY - Jakub Łukowski IIIa
  • Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego - tytuł LAUREATA - Agata Marczyk IIIe
  • Kuratoryjny Konkurs Tematyczny"Jan Paweł II-droga poety i artysty" - tytuł LAUREATA - Patrycja Szczypek IIIa
  • Warszawski Konkurs Matematyczny Wstęga Mobiusa - tytuł laureata - Krzysztof Woźniak IIb
  • Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prezydencie Stefanie Starzyńskim - I miejsce w kategorii multimedialnej Aleksander Kos IIIc
  • Ogólnopolski Konkurs z języka polskiego "Multitest 2012" - Marta Bicka IIIa - laureatka, Konrad Meysztowicz- Wiśniewski IIb - laureat, Jan Łęcki IIIa - wyróżnienie, Małgorzata Pysiak IIIa - wyróżnienie
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Alfik Humanistyczny - wynik bardzo dobry Piotr Michalak IIb, Konrad Meysztowicz-Wiśniewski IIb, Marta Bicka IIIa, Jan Łęcki IIIa, Mateusz Różycki IIIa, Paulina Kujawa IIc, Krzysztof Woźniak IIb; wynik dobry - Małgorzata Pysiak IIIa, Alicja Rybak IIIa, Elżbieta Wieleba IIb, Patrycja Szczypek IIIa, Dominika Łuczak IIId,
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego Omnibus 2013 - wynik bardzo dobry:Piotr Michalak IIb, Jan Łęcki IIIa, Karolina Małecka IIIa, Patrycja Szczypek IIIa, Marta Bicka IIIa; wynik dobry:Alicja Denkiewicz IIId, Daniel Sakolski IIId, Konrad Meysztowicz-Wiśniewski IIb, Filip Januszewski IIIa, Alicja Rybak IIIa,
  • Międzynarodowy Konkurs fizyczny "Lwiątko" - 3 miejsca: Marcin Orecki IIb 96,25pkt,Adrianna Markiewicz IIIg 75,25 pkt; wyróżnienia: Paulina Hoffman IIIg 73,75 pkt, Mateusz Marchewa IIIg 73,75 pkt, Piotr Wulczyński Ib 67,50 pkt , Filip Duch IIe 66,75 pkt,

 

 

Konkursy artystyczne


  • Wojewódzki konkurs "Turniej Jednego Wiersza" – II miejsce - Dominika Zalewska 2f, dyplomy finalistów: Jakub Tarasiuk 1c, Aleksandra Górska 2f i Tomira Magnagi 2b, nagroda specjalna od poety Jerzego Górzańskiego, najnowszy tom jego wierszy zatytułowany "Wszystko jest we wszystkim" – Jakub Tarasiuk 1c
  • Konkurs Poezji Juliusz Słowackiego -III miejsce Maria Kałucka 1e
  • Asteriada - II miejsce w kategorii soliści-szkoły - Karolina Olędzka 2d,
  • Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - III miejsce:Ignacy Maciejewski 3d,
  • I Warszawski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Debiuty-"Brożka Kultury" 2015 - II miejsce zespół teatralny z G49,
  • XXXV Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych -wyróżnienie zespól teatralny z G49,
  • Warszawski Konkurs Literacki "Widzieć można nie tylko oczami" - I miejsce -Urszula Wojtaś 2f wiersz, Antoni Rosiński 1e opowiadanie;II miejsce - Julia Warakomska 2a opowiadanie;III miejsce -Marta Rawińska 1e opowiadanie;wyróżnienia - Jakub Tarasiuk 1c wiersz,Julia Siwonia 1d wiersz, Aleksandra Młodzińska 2b wiersz, Dominika Zalewska 2f wiersz, Julia Iwańska 1d opowiadanie, Zofia Szymczak 1e opowiadanie, Piotr Plenzner 2a opowiadanie, Filip Dąbrowski 2g opowiadanie, Marianna Biały 3c opowiadanie,
  • Wojewódzki konkurs "Turniej Jednego Wiersza-Wiosna 2015" -wyróżnienie:Jakub Tarasiuk 1c;dyplomy finalistów:Tomira Magnagi 2b,Dominika Zalewska 2f,Emilia Rocka 2f,Wiktoria Skierska 2f;
  • Konkurs "Talent Woli" -tutuł "Talent Woli" w kategorii literackiej Tomira Magnagi 2b,nominacja do tytułu w kategorii sportowej Jagoda Kociołek 2e,

  • Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - wyróżnienie w dzielnicowych eliminacjach - Aleksandra Rakocka IIIb

 

  • Wojewódzki Konkurs "Turniej jednego wiersza" - Tomira Magnagi Ib - finalistka

  • Forum Angielskich Kół Teatralnych FAKT 2013 - kategoria "skecz" - I miejsce zespół w składzie: Kajetan Wojnarowski IIIf, Kinga Łada Id, Aleksandra Adamczyk Id, Michał Kobus IIc
  • Forum Angielskich Kół Teatralnych FAKT 2013 - kategoria "skecz" - III miejsce zespół w składzie: Kajetan Wojnarowski IIIf, Dominika Nowel Id, Michał Kobus IIc
  • Wojewódzki konkurs "Muzyka jest w nas" - 16. Przegląd Swobodnych Inicjatyw - kategoria literacka: II nagroda - Srebrny Młynek - wiersz Sara Słowińska IIf, III nagroda - Brązowy Młynek - opowiadanie Paulina Labes IIf, wyróżnienia: Dominika Łuczak IIId - opowiadanie, Julia Połuboczko IIf - opowiadanie, Antonina Jaślan IIIb - opowiadanie, Maria Maciejewska IIId - opowiadanie, dodatkowa nagroda: wydrukowanie wiersza w dwumiesięczniku Poezja Dzisiaj - Sara Słowińska IIf
  • Warszawski konkurs "Świat w oczach młodego człowieka"- kategoria opowiadanie - I miejsce Paulina Hoffman IIIg, II miejsce Elżbieta Wieleba 2b, III miejsce Karolina Antczak 3f, Dominika Łuczak 3d,wyróżnienie - Julia Połuboczko 2f, Robert Prządka 2a,kategoria wiersz - I miejsce Maria Murawska 1e, II miejsce Sara Słowińska 2f, wyróżnienie Marta Lenart 3f, Angelika Kuliś 1e, kategoria fotograficzna - Sylwia Grzywacz 3e,
  • Wojewódzki konkurs "Turniej Jednego Wiersza" - I miejsce Marta Lenart 3f
  • Międzyszkolny konkurs "Z Polszczyzną za pan brat" - II i III miejsce drużyny z klas 1e i 1f
  • ASTERIADA Warszawski Festiwal Dziecięcej Twórczości Artystycznej - I miejsce w kategorii zespołów gimnazjalnych zespół Fermata; I miejsce w kategorii soliści gimnazjum Joanna Grzejszczyk; III miejsce w kategorii zespoły gimnazjalne - Marta Lenart, Maria Kurowska, Zuzanna Mazurek, Magda Majkowska,

 

 

Sportowe osiągnięcia naszych uczniów


  • Indywidualne biegi przełajowe - dziewczęta III miejsce, chłopcy V miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta III miejsce
  • Piłka nożna - dziewczęta V miejsce, chłopcy III miejsce
  • Piłka ręczna - dziewczęta V miejsce, chłopcy III miejsce
  • Unihokej - dziewczęta III miejsce, chłopcy V miejsce
  • Tenis stołowy - dziewczęta III miejsce, chłopcy II miejsce
  • Koszykówka - dziewczęta IV miejsce, chłopcy II miejsce
  • Siatkówka - dziewczęta III miejsce Mistrzostw Warszawy

  • Indywidualne biegi przełajowe - dziewczęta III miejsce, chłopcy IV miejsce
  • Sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta III miejsce, chłopcy IV miejsce
  • Piłka nożna - dziewczęta II miejsce, chłopcy III miejsce
  • Piłka ręczna - dziewczęta I miejsce
  • Unihokej - dziewczęta II miejsce, chłopcy IV miejsce
  • Tenis stołowy - dziewczęta III miejsce, chłopcy III miejsce
  • Koszykówka - chłopcy III miejsce
  • Piłka siatkowa - dziewczęta I miejsce w dzielnicy, I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, IV miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Piłka siatkowa - chłopcy I miejsce w dzielnicy
  • Pływanie - dziewczęta III miejsce, chłopcy I miejsce
  • Dwubój nowoczesny dziewczęta IV miejsce, chłopcy II miejsce
  • Lekka atletyka - dziewczęta II miejsce, chłopcy II miejsce
  • Ringo - dziewczęta III miejsce, chłopcy III miejsce

  • Indywidualne biegi przełajowe - IV miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,
  • Biegi przełajowe,sztafeta - IV miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,
  • Piłka nożna - II miejsce dziewczęta, IV miejsce chłopcy,
  • Koszykówka - II miejsce chłopcy,
  • Unihokej - IV miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,
  • Tenis stołowy - III miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy,
  • Piłka ręczna - II miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,
  • Piłka siatkowa -I m-ce w dzielnicy, II m-ce WOM dziewczęta,
  • Pływanie - I m-ce w dzielnicy dziewczęta; II m-ce w dzielnicy chłopcy,

  • Sztafeta olimpijska dziewcząt w składzie Aleksandra Żbikowska, Anna Żychowska, Maria Lewandowska, Karolina Kasprzyk - II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Ringo dziewcząt - V miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Ringo chłopców - V miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Sztafeta olimpijska dziewcząt kl.III - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Piłka ręczna dziewcząt - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka ręczna chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Pływanie dziewcząt - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Pływanie chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Dwubój nowoczesny dziewcząt - I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Dwubój nowoczesny chłopców - IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Lekkoatletyka dziewcząt - I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Lekkoatletyka chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka nożna dziewcząt - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka nożna chłopców - IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Indywidualne biegi sztafetowe chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola - Nikodem Marek II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Indywidualne biegi sztafetowe dziewcząt - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola - Anna Żychowska II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola, Aleksandra Żbikowska III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola, Weronika Niedzielska II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Koszykówka dziewcząt - V miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Koszykówka chłopców - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Unihokej dziewcząt - IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Unihokej chłopców - I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Tenis stołowy dziewcząt -I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Tenis stołowy chłopców - IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka ręczna chłopców - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola
  • Piłka siatkowa chłopców - III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Multitest 2014": wyróżnienia

– Adam Zuba IIb (11 miejsce), Tomira Magnagi IIb (12 miejsce) Zuzanna Kaska Id (14 miejsce), Sylwia Maik Ia (15 miejsce), Natalia Zakrzewska IIb (15 miejsce)
 

 Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie ul.Smocza 19       01-051 Warszawa   tel/fax: 22 838 11 05      e-mail: g49@gazeta.pl