2019-07-22

Przedszkole Dwujęzyczne abc mieści się na w Lublinie. Poza tym nie tylko nasza szkoła podstawowa, ale i już przedszkole mają w programie nauczanie dwóch języków obcych: języka angielskiego i hiszpańskiego. Przyjęcia do przedszkole prowadzone są na zasadzie kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania przewidzianej limitem ilości miejsc. Szkoły i Dwujęzyczne przedszkole miasteczko Wilanów Smyk są również pierwszymi placówkami w naszym mieście, które realizują program edukacji dwujęzycznej. Wszyscy opiekunowie posiadają kwalifikacje w zakresie metodyki Montessori lub nauczania języka angielskiego, zdobyte w wiodących ośrodkach w Polsce i zagranicą. Nasze przedszkole i szkoła podstawowa mają zaszczepić w nich pasję do nauki, wyzwolić potrzebę samodzielnego poszerzania wiedzy i jednocześnie nauczyć krytycznego myślenia. Przedszkole pierwszym miejscem, w którym Twoje dziecko staje się samodzielne. Czy można być pewnym, że przedszkole dobrze nauczy języka obcego? Przed zapisaniem dziecka, mogą Państwo odwiedzić nasze przedszkole przy. Przedszkole prowadzi własną kuchnię proponującą przedszkolakom zbilansowane posiłki. Realizowany przez przedszkole 4-letni program dwujęzyczności w pełni wykorzystuje naturalną zdolność dzieci do nauki języka. W pracy z dziećmi przedszkole stosuje elementy pedagogiki Montessori,. Dodatkowo, nasze przedszkole integracyjne to jedna z nielicznych placówek na Ursynowie zajmująca się dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nasze przedszkole realizuje wszechstronny, autorski, roczny program przygotowania do nauki w szkole. Nasze niepubliczne przedszkole jako jedno z nielicznych w Warszawie stosuje rodzicielstwo bliskości. Nasze przedszkole łączy radość z prawdziwego dzieciństwa z edukacją na najwyższym poziomie. Nasze przedszkole niepubliczne w Warszawie jak i nasz żłobek, zapewniają dzieciom wielopoziomowy rozwój. Bratek to przedszkole o profilu językowo-artystycznym. Nasze przedszkole w Kowalach pod Gdańskiem to także poczucie bezpieczeństwa. Obecnie szkoła oferuje dwujęzyczny program edukacyjny Montessori na poziomie przedszkola i szkoły podstawowej w oparciu o metodę immersji. Metoda Montessori była i jest ich pasją. Milion razy wol� przedszkole prywatne ni� publiczne. Nasze przedszkole i szkoła są znakomicie skomunikowane z innymi dzielnicami Katowic i miastami ościennymi. Nasze przedszkole dwujęzyczne zapewnia także maluchom podstawową edukację prozdrowotną, aby wykształcić w nich odpowiednie nawyki, które pozostaną z nimi także w dorosłym życiu.