Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie oraz doradztwo biznesowe – od założenia spółki, konta w banku, zapewnienia siedziby wraz z obsługą administracyjną, prawną i księgowość

2019-11-20

Rola konsultingu polega zatem nie na utrzymaniu status quo, a na wprowadzeniu w sposób przemyślany zmian w strukturze przedsiębiorstwa. Czym jest on dla konsultanta, managera projektu, a czym dla firmy doradczej i dla klienta? Bądź na bieżąco z informacjami i raportami z wielu dziedzin: od regulacji po innowacje, od aktualnych zagadnień podatkowych po najnowsze trendy biznesowe i technologie. Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie oraz doradztwo biznesowe – od założenia spółki, konta w banku, zapewnienia siedziby wraz z obsługą administracyjną, prawną i księgowość. Na czym polega atrakcyjność branży doradczej w zestawieniu z innymi obszarami. Doradztwo biznesowe zyskuje na holistycznym postrzeganiu organizacji jako spójnego systemu – ułatwia to nam diagnozę potrzeb Klienta i umożliwia precyzyjny dobór rozwiązań systemowych. Doradztwo biznesowe ma zatem bogatą strukturę i obejmuje swoim zakresem wiele dziedzin: od marketingu, poprzez transakcje kapitałowe i HR, po wdrażanie nowych technologii. Dedykowany księgowy, doradztwo prawne i biznesowe, każdy rodzaj działalności, reprezentacja przed urzędami, odpowiedzialność za usługi. Zdaniem ekspertów doradztwo biznesowe można uznać za jedną z najszybciej rozwijających się obecnie branż. Doradztwo biznesowe w ciągu ostatnich kilkunastu lat przeszło głęboką ewolucję. W gamie naszych specjalizacji znajdą Państwo: doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe, kompleksowa obsługę rachunkowo-księgowa. Dzięki temu, korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że nasze działania spełnią oczekiwania i w znacznym stopniu wspomogą cele biznesowe Państwa przedsiębiorstwa. Doradztwo branżowe i sektorowe, audyty, konsulting. Fuzje i przejęcia, doradztwo strategiczne. Prawo Ukrainy, obsługa prawna transakcji międzynarodowych, doradztwo z zakresu prawa spółek, obsługa kontraktów handlowych, tłumaczenia, pozyskiwanie informacji, prawo ukraińskie, prawnik. Spotkanie biznesowe to nie lada wyzwanie, a o sukcesie zdecydować może również to, jakie wrażenie zrobimy na rozmówcy. Bartłomiej: Doradztwo biznesowe zmienia się na przestrzeni lat tak, jak zmieniają się uwarunkowania funkcjonowania klientów doradcy. Nasze doradztwo biznesowe to lepiej zorganizowana firma, z jasno określonymi celami i precyzyjnym systemem ich monitorowania. Profesjonalne doradztwo dla firm realizujemy kompleksowo i w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszej kadry pracowniczej. Bartłomiej: Nasza innowacyjność polega na całościowym podejściu do zarządzania zmianą.