M2 powierzchni biurowej do biura do wynajęcia Wrocław rozłożonej na 8 kondygnacjach i uzupełnionej podziemnym parkingiem na około

2019-08-01

Lokal handlowy do wynajęcia (pow. Wrocław to jedno z najlepiej rozwijających się miast w Polsce, które skutecznie wspiera przedsiębiorców i regularnie znajduje się wysokich pozycjach w rankingach miast przyjaznych dla biznesu. Robotnicza opis: do wynajęcia moduł biurowy. Do wynajęcia pokój w dużym, wyposażonym i rozkładowym mieszkaniu z balkonem blisko pl Bema: ulica Kilińskiego. M2 powierzchni biurowej do biura do wynajęcia Wrocław rozłożonej na 8 kondygnacjach i uzupełnionej podziemnym parkingiem na około. Do wynajęcia lokal blisko centrum Wrocławia, jednocześnie z dala od sąsiedztwa (ul. Mam piękne, jasne, ciepłe i ciche mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu przy. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe, magazynowe od 18 m2 do 96 m2 w atrakcyjnych cenach. Dzięki nam znajdziesz tu elastyczne biura do wynajęcia oraz miejsca pracy, spełniające Twoje wymagania i potrzeby firmy. Dom pod działalność gospodarczą, świeżo wyremontowany, do wynajęcia od zaraz we Wrocławiu przy. Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy. Do wynajęcia powierzchnia biurowa we Wrocławskiej dzielnicy biznesu Fabryczna. Lokal do wynajęcia Do wynajęcia lokal klimatyzowany na parterze przy. Do wynajęcia mieszkanie idealnie nadające się na małe biuro. Do wynajęcia wygodne, komfortowe, słoneczne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 42 m2 w pełni wyposażone i umeblowane, świeżo malowane. Oferujemy nowoczesne i komfortowe biura położone w atrakcyjnej lokalizacji. Istnieje możliwość wynajęcia wielokrotności. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 1-pokojowe. Lokale użytkowe do wynajęcia Wrocław. Karkonoskiej opis: do wynajęcia moduł biurowy 143,76. Gotowy do wynajęcia od sierpnia tego roku. Do wynajęcia ładne mieszkanie- duża kawalerka do wynajęcia od zaraz. Robotnicza opis: do wynajęcia moduł biurowy. Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia sali na organizację warsztatów, kursów, spotkań, szkoleń. To idealne miejsce dla osób, które poszukują biura ze specyficznym i niepowtarzalnym klimatem. Opis: hala - magazyn - wynajem - wrocław krzyki - od 100 do 300 mkw ! Najnowocześniejsze biura na świecie bardziej przypominają bawialnie, niż miejsca do pracy. Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal biurowy/usługowy przy. Jeśli szukasz biura do wynajęcia lub miejsca pracy przy ulicy Suchej we Wrocławiu, skontaktuj się z nami! Wszystko to ma za zadanie ułatwić ewentualnym najemcom wyszukanie najodpowiedniejszego biura na wynajem, podmiotom zainteresowanym kupnem/sprzedażą zaś znalezienie partnerów transakcji. Polecam do wynajęcia pomieszczenia biurowe - pokój 16 mkw, pokój 25 mkw, pokój 12 mkw, pomieszczenie do adaptacji na kuchnię (była kuchnia) oraz. Pl to portal informacyjny, prezentujący nowoczesne biurowce i biura do wynajęcia, którego cel to pomoc poszukującym powierzchni biurowych w Polsce. Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, rynek opis: do wynajęcia lokal biurowy. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy.