Łagodnie mydła w płynie opierające się na oleju kokosowym, lnianym i oliwie z oliwek

2019-08-07

Polecamy Państwu inne produkty wielorazowe, takie jak: ekologiczne wielorazowe waciki kosmetyczne i myjki - chusteczki do mycia pupy dzieci. Mydło w płynie dla dzieci od 3 lat, głęboko nawilża i odżywia skórę, nie podrażnia i nie wysusza, koi i łagodzi. Mydła naturalne ekologiczne, bogate w naturalne składniki. Łagodnie mydła w płynie opierające się na oleju kokosowym, lnianym i oliwie z oliwek. Postaw na naturalne mydło ekologiczne lub mydło organiczne i ciesz się zdrową i piękną skórą. Mydło naturalne w płynie jest skuteczne tak samo jak to tradycyjne w postaci kostki, ma jednak wiele zalet wynikających z jego płynnej postaci i co za tym idzie sposobowi pakowania i używania. Mydła naturalne w płynie z dozownikiem. Naturalne mydła w kostce nie wywołują podrażnień i są bezpieczne dla skóry. Nierafinowany olej kokosowy, ksylitol, sól himalajska, ekologiczne makarony, a także coraz większą ofertę produktów bezglutenowych. Są to: ekologiczne herbaty, ekologiczne kawy, ekologiczne kasze i ziarna, ekologiczne oleje. Mydła organiczne i naturalne oparte są jedynie o naturalne, roślinne składniki, takie jak olejki (np. Bronner’s to naturalne i ekologiczne mydło posiadające olbrzymią ilość zastosowań zarówno w pielęgnacji jak i w utrzymaniu czystości w domu. Ekologiczne mydła na bazie olejów roślinnych i naturalnych olejków eterycznych. W naszej ofercie znaleźć można mydła przeznaczona do stosowania również przez dzieci, ale także przeznaczone dla cery ze skłonnością do trądziku, łojotoku. Ekologiczne mydła do rąk w płynie są wysokiej jakości, mają piękny zapach, są łagodne dla skóry i przyjazne dla środowiska. W ofercie naszego sklepu znajdziesz naturalne mydła ręcznie robione o różnym składzie i różnym przeznaczeniu. Ekologiczne mydło roślinne do codziennego użytku - przeznaczone dla każdego rodzaju cery, wzbogacone naturalnym, orzeźwiającym świeżym zapachem kwiatów Lawendy. Mydło w płynie dla dzieci od 3 lat o zapachu kokosa i mięty. Ponadto dysponujemy ogromną ofertą surowców kosmetycznych, z których mogą Państwo tworzyć własne naturalne, ekologiczne kosmetyki. Wykorzystane w procesie zmydlania ekologiczne olejki eteryczne otaczając Ciebie charakterystycznym, bardzo wyraźnym i długotrwałym zapachem. Mydło w płynie dla dzieci o przyjemnym, kwiatowym zapachu. Niewielką ilość mydła nanieść na skórę rąk, zmywamy wodą, w razie konieczności powtórzyć. Naturalne mydła w płynie w swoim składzie posiadają wysoką zawartość substancji odżywczych i minerałów. Posiadamy mydła przeznaczone do wszystkich typów skóry, do skóry tłustej, problemowej czy trądzikowej.