Adwokat prawo karne Warszawa imigracyjne Nasz zespół doświadczonych prawników zajmie

2020-01-30

Nasza oferta obejmuje między innymi: - prawo wykroczeń, - prawo spółek, - prawo opiekuńcze, - prawo podatkowe, - spory konsumenckie, - prawo turystyczne, - prawo karne, - prawo pracy. Przedmiot sprawy: prawo gospodarcze Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie Dodatkowe informacje: Oddluzenia i przekształcenia firmy Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz. Adwokat prawo karne Warszawa https://adwokatgrzegorzcieslik.pl/prawo-karne/ imigracyjne Nasz zespół doświadczonych prawników zajmie się zdobyciem twojego. Prawo karne, karne skarbowe, prawo wykroczeń • obrona oskarżonego oraz obwinionego na wszystkich etapach postępowania karnego; • reprezentacja. Przedmiot sprawy: prawo cywilne Rodzaj usługi: porada, konsultacja Dodatkowe informacje: pogryzienie Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz. W zakres obsługi firm wchodzi: windykacja należności pieniężnych, bieżąca obsługa prawna, prawo spółek handlowych, prawo administracyjne i podatkowe. Przedmiot sprawy: prawo karne Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie Termin nawiązania współpracy:. Prawo spadkowe Reprezentujemy naszych klientów nawet w najbardziej skomplikowanych. Prawo cywilne - prawo karne - prawo rodzinne - prawo administracyjne - postępowanie przed sądami -prawo gospodarcze - prawo handlowe. Przedmiot sprawy: prawo cywilne Rodzaj usługi: przygotowanie pisma /. Ponadto świadczę usługi prawne w dziedzinach, takich jak prawo cywilne, prawo karne czy prawo rodzinne. Wachlarz usług firmy obejmuje prawo cywilne, gospodarcze, spadki, prawo budowlane, windykację należności sądową i pozasądową. Zakres naszych prac to: prawo spadkowe, prawo karne, prawo spółek, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo gospodarcze, prawo rodzinne. Obejmuje ona zarówno powszechne prawo karne, w tym odpowiedzialność za przestępstwa gospodarcze i korupcyjne, jak i prawo karne skarbowe. Prowadzimy też sprawy karne, karno-skarbowe, wykonawcze i wykroczeniowe. Prawo polskie Oprócz prawa brytyjskiego i polskiego, nasza kancelaria specjalizuje się. Przedmiot sprawy: prawo rodzinne Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie Dodatkowe informacje: pozbawienie praw rodzicielskich ojca. Nasza oferta obejmuje prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód. Przedmiot sprawy: prawo karne Rodzaj usługi: porada, konsultacja Dodatkowe informacje:. W ramach prawa cywilnego (w tym prawo rzeczowe, prawo spadkowe, zobowiązania umowne i pozaumowne. Prawo karne Pomagamy przygotowywać i składać wnioski o pobyt stały w Wielkiej. Przedmiot sprawy: prawo spadkowe Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie Dodatkowe informacje:.